Suplování

WORKSHOP POST BELLUM "Zítra celá země": 3. ročník, 9 – 13.30

Suplování:   Čtvrtek 24.11.2022 (lichý týden)

datum výpisu: 23.11.2022 (12:30)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Králová Hana

..

-

Fj

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

změna

CJL

1

(ZEL)

 
 

5.hod

změna

CJL

4

(HNĚD)

 
 

6.hod

změna

CJL

4

(HNĚD)

 

Čapek Miloš

8.hod

přesun <<

FYZ

VII (AjFj)

(FYZ)

z 9.hod

 

8.hod

odpadá

FYZ

3 (NjMs)

 

zrušeno

 

9.hod

přesun <<

FYZ

VII (AjFj)

(FYZ)

z (10.11. 9.hod)

 

9.hod

přesun >>

FYZ

VII (AjFj)

 

na 8.hod

Fejtová Blanka

3.hod

spojeno (Kr)

ANJ

2 (AjKr)

(3A)

 

Holubová Miroslava

6.hod

navíc

OBV

II

(ČERV)

 
 

6.hod

odpadá

OBV

II

 

zrušeno

Hošek Daniel

8.hod

výměna <<

ICT

VI (AjKr)

(ICT)

z (1.12. 8.hod)

 

8.hod

výměna >>

ICT

VI (AjVa)

 

na 1.12. 8.hod

 

9.hod

výměna <<

ICT

VI (AjKr)

(ICT)

z (1.12. 9.hod)

 

9.hod

výměna >>

ICT

VI (AjVa)

 

na 1.12. 9.hod

Králová Hana

5.hod

odpadá

ANJ

3 (NjŘí)

 

zrušeno

 

6.hod

navíc

ZSV

3

(1A)

 
 

6.hod

odpadá

ANJ

3 (NjŘí)

 

zrušeno

Mäsiarová Aneta

4.hod

odpadá

NEJ

3 (NjMs)

 

zrušeno

Obermajerová Anita

5.hod

navíc

ZSV

3

(1A)

 
 

5.hod

odpadá

ANJ

3 (NjMs)

 

zrušeno

 

6.hod

odpadá

ANJ

3 (NjMs)

 

zrušeno

Říhová Jana

4.hod

navíc

ZSV

3

(1A)

 
 

4.hod

odpadá

NEJ

3 (NjŘí)

 

zrušeno

Semerádová Eva

2.hod

změna

ZSV

3

(1A)

workshop

Sprengerová Jana

6.hod

navíc

OBV

II

(ČERV)

 

Veverka Jan

3.hod

změna

ZSV

3

(1A)

workshop

Václavíková Zuzana

8.hod

přesun <<

CHE

VI (AjVa)

(CHE)

z (1.12. 9.hod)

 

8.hod

odpadá

CHE

VI (AjKr)

 

zrušeno

 

9.hod

přesun <<

CHE

VI (AjVa)

(CHE)

z (1.12. 8.hod)

 

9.hod

odpadá

CHE

VI (AjKr)

 

zrušeno

Změny v rozvrzích tříd:

II

6.hod

OBV

 

(ČERV)

navíc

Hb, Sp

 
 

6.hod

OBV

   

odpadá

 

(Hb)

1

2.hod

CJL

 

(ZEL)

změna

Bendová Jarmila

 

2

3.hod

ANJ

AjKr

(3A)

spojí

Fejtová Blanka

(Kr)

VI

1.hod

ANJ

AjKr

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

ICT

AjKr

(ICT)

výměna <<

Hošek Daniel

z (1.12. 8.hod)

 

8.hod

CHE

AjVa

(CHE)

přesun <<

Václavíková Zuzana

z (1.12. 9.hod)

 

8.hod

ICT

AjVa

 

výměna >>

 

na 1.12. 8.hod

 

8.hod

CHE

AjKr

 

odpadá

 

(Vk)

 

9.hod

ICT

AjKr

(ICT)

výměna <<

Hošek Daniel

z (1.12. 9.hod)

 

9.hod

CHE

AjVa

(CHE)

přesun <<

Václavíková Zuzana

z (1.12. 8.hod)

 

9.hod

ICT

AjVa

 

výměna >>

 

na 1.12. 9.hod

 

9.hod

CHE

AjKr

 

odpadá

 

(Vk)

3

2.hod

ZSV

 

(1A)

změna

Semerádová Eva

workshop

 

3.hod

ZSV

 

(1A)

změna

Veverka Jan

workshop

 

4.hod

ZSV

 

(1A)

navíc

Říhová Jana

 
 

4.hod

NEJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Ří)

 

4.hod

NEJ

NjMs

 

odpadá

 

(Ms)

 

5.hod

ZSV

 

(1A)

navíc

Obermajerová Anita

 
 

5.hod

ANJ

NjMs

 

odpadá

 

(Ob)

 

5.hod

ANJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Kr)

 

6.hod

ZSV

 

(1A)

navíc

Králová Hana

 
 

6.hod

ANJ

NjMs

 

odpadá

 

(Ob)

 

6.hod

ANJ

NjŘí

 

odpadá

 

(Kr)

 

8.hod

FYZ

NjMs

 

odpadá

 

(Ča)

VII

8.hod

FYZ

AjFj

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z 9.hod

 

9.hod

FYZ

AjFj

(FYZ)

přesun <<

Čapek Miloš

z (10.11. 9.hod)

 

9.hod

FYZ

AjFj

 

přesun >>

 

na 8.hod

4

5.hod

CJL

 

(HNĚD)

změna

Bendová Jarmila

 
 

6.hod

CJL

 

(HNĚD)

změna

Bendová Jarmila

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři