Suplování

Suplování:   Pondělí 9.12.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 6.12.2019 (11:07)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čapková Zuzana

..

-

-

Kr

Vk

-

-

-

-

-

Tománková Jana

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bendová Jarmila

2.hod

odpadá

CJL

2

 

zrušeno

Bílek David

1.hod

odpadá

FYZ

I

 

změna hodiny

Brabencová Martina

2.hod

navíc

OBV

III

(3B)

 

Coufalová Ivona

1.hod

navíc

ANJ

II (AjCf)

(ŽLUT)

 
 

2.hod

změna

ANJ

V (AjCf)

(HNĚD)

 
 

3.hod

navíc

PROJ

2

(AULA)

 

Cypriánová Marcela

1.hod

změna

BIO

I

(BIO)

Výměna 18.12.

Čapek Miloš

2.hod

odpadá

FYZ

VI

 

změna hodiny

Čeledová Iva

1.hod

změna

OBV

III

(3B)

Lidská práva (seminář)

 

4.hod

odpadá

CJL

IV

 

změna hodiny

Fejtová Blanka

3.hod

odpadá

ANJ

VI (AjFj)

 

zrušeno

Králová Hana

4.hod

supl. (Čp)

ANJ

VII

(2C)

 
 

před 5. hodinou dohled 1. patro

 

Lukjanova Svetlana

3.hod

odpadá

FRJ

2 (Frj)

 

zrušeno

Řehoutová Dana

1.hod

odpadá

CJL

II (AjVa)

 

zrušeno

 

2.hod

navíc

CJL

II

(3C)

 

Sprengerová Jana

4.hod

změna

OBV

IV

(3A)

Lidská práva (seminář)

Svojitková Oldřiška

3.hod

odpadá

NEJ

2 (Nej)

 

zrušeno

Švancar Petr

2.hod

odpadá

TEV

III (Chl)

 

zrušeno

Valentová Dana

1.hod

navíc

ANJ

II (AjVa)

(2B)

 
 

2.hod

navíc

PROJ

2

(AULA)

 
 

2.hod

spojeno (Ča)

PROJ

VI

(AULA)

 
 

3.hod

odpadá

ANJ

VI (AjVa)

 

zrušeno

Václavíková Zuzana

5.hod

supl. (Čp)

CHE

III

(2B)

 

Změny v rozvrzích tříd:

I

1.hod

BIO

 

(BIO)

změna

Cypriánová Marcela

Výměna 18.12.

II

1.hod

ANJ

AjCf

(ŽLUT)

navíc

Coufalová Ivona

 
 

1.hod

ANJ

AjVa

(2B)

navíc

Valentová Dana

 
 

2.hod

CJL

 

(3C)

navíc

Řehoutová Dana

 

III

1.hod

OBV

 

(3B)

změna

Čeledová Iva

Lidská práva (seminář)

 

2.hod

OBV

 

(3B)

navíc

Brabencová Martina

 
 

5.hod

CHE

 

(2B)

supluje

Václavíková Zuzana

(Čp)

IV

4.hod

OBV

 

(3A)

změna

Sprengerová Jana

Lidská práva (seminář)

V

2.hod

ANJ

AjCf

(HNĚD)

změna

Coufalová Ivona

 

2

2.hod

PROJ

 

(AULA)

navíc

Valentová Dana

 
 

3.hod

PROJ

 

(AULA)

navíc

Coufalová Ivona

 

VI

2.hod

PROJ

 

(AULA)

spojí

Valentová Dana

(Ča)

 

3.hod

PROJ

 

(AULA)

navíc

Coufalová Ivona

 

VII

1.hod

MAT

   

odpadá

 

(Čp)

 

4.hod

ANJ

 

(2C)

supluje

Králová Hana

(Čp)

LIDSKÁ PRÁVA (seminář): 1. a 2. hodina - III; 3. a 4. hodina - IV; info Sp

HUMAN RIGHTS (Erasmus+): 2. a 3. hodina - 2. + VI; info Cf + Val

 

Zpracováno v systému Bakaláři