Kronika

Sportovní den

5.2.2024

Sportovní den vyššího gymnázia 18. 12. v basketbale

Předvánoční turnaj v basketbale smíšených družstev proběhl ve sportovní hale 18. prosince. Soutěžilo se ve 2 skupinách a po odehrání základní části se uskutečnilo semifinálové a finálové utkání. Na 3. místě se umístilo družstvo septimy, na 2. místě družstvo oktávy a podle předpokladů zvítězilo družstvo 3.r.  Všem gratulujeme.

Sportovní den nižšího gymnázia 1. 2.

Ve čtvrtek 1. 2. jsme uspořádali sportovní den pro studenty nižšího gymnázia. Soutěžilo se ve 2 kategoriích, prima – sekunda a tercie – kvarta. Prvním sportem byla přehazovaná, jen studentky tercie a kvarty hrály volejbal, velmi pěkné úrovně.

Druhým sportem byla házená na celé hřiště a rozhodnout nerozhodný stav mohl florbal, který se hrál na velké hřiště s mantinely. Kategorii prima– sekunda vyhrála sekunda 8:4. Kategorii tercie – kvarta vyhrála kvarta 8:4.

Všechna družstva vyhrála za bojovné výkony pěkné ceny. Úroveň všech utkání byla velmi dobrá, všichni se snažili o co nejlepší výsledek, vše se obešlo bez zranění a vypjatých situací.

Děkujeme všem studentům za předvedené výkony.