Kronika

Maturitní ples oktávy

23.3.2015

[zdroj: Dobříšsko aktuálně, 22.3.2015]

Plesová sezóna se pomalu chýlí ke konci. Pojďte se spolu s námi podívat na jeden z posledních letošních plesů. 21. březen se stal významným dnem pro maturitní ročník Gymnázia Karla Čapka v Dobříši, který si vybral působivé téma večera: „Zvedáme kotvy“.

Videozáznam z plesu (mezi videi lze přepínat):

Slavnostní večer se nesl v námořnickém stylu. Celý sál kulturního domu ve Staré Huti byl vyzdoben působivou lodní dekorací. Nasedněte spolu s námi na palubu a proplujte ještě jednou maturitním plesem oktávy.

foto: Patrik Demo
foto: Patrik Demo

Během večera panovala úžasná atmosféra nejen díky strhujícímu programu studentů, ale i kapele Dynamic band pod vedením Karla Čiháka. Večer začal slavnostním nástupem všech maturantů z oktávy. Poté probíhalo šerpování všech studentů letošního maturitního ročníku třídním profesorem Mgr. Danielem Hoškem. Nechybělo ani poděkování studentů všem učitelům působivým videem, kterého se zúčastnil každý student z oktávy. Předtančení se neslo v námořnickém stylu, kdy v závěru přepadli loď piráti a a v podobě zlatého deště požadovali od hostů plesů výkupné.

foto: Patrik Demo
foto: Patrik Demo

Strhující zábavu završilo půlnoční překvapení, které vyvolalo u diváků velký ohlas. Maturanti předvedli vše, co v nich je a na parketě se předvedl nejen Elvis Presley, Michael Jackson či Temný Rytíř, ale nechyběla ani česká polka.

Autor: Kamila Paulová, 2. ročník

Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie
Fotogalerie

související články: maturita ples